Telefon ile Destek

Hafta içi her gün 09:00 – 17:00 saatleri arasında 0850 733 91 52 nolu destek hattımızdan bize ulaşabilir, teknik danışmanlarımızdan anlık olarak yardım alabilirsiniz.

Canlı Destek

Haftanın 7 günü 09:00 – 24:00 saatleri arasında www.entegrabilisim.com adresinde sağ alt kısımda bulunan Canlı Destek bölümümüzden bize ulaşabilir, teknik danışmanlarımızdan anlık olarak yardım alabilirsiniz.

Mail ile Destek

Destek hatlarımız ile yaptığınız görüşmelerde çözemediğiniz bir konu olduğunu düşünüyorsanız bu konuyu bize yazılı olarak iletebilirsiniz. [email protected]'a talebinizi yazarak mail atmanız durumunda, destek yöneticilerimiz konuyu detaylı bir şekilde inceleyecek ve İnceleme sonrası size geri dönüş yaparak konuyla alakalı bilgi verecektir.

Ticket Sistemi ile Destek

Karmaşık bir konuda veya yeni yapılmasını istediğiniz bir özellik talebinde, Entegra sistemi üzerinden açacağınız ticket kaydını, destek yöneticilerimiz detaylı bir şekilde inceleyecek ve inceleme sonrası konuyu ilgili departmana aktararak size geri dönüş yapılmasını sağlayacaktır.

Eğitim Videoları ile Destek

Entegra’da bulunan 100+ platformun detayı ve Entegra’nın benzersiz özelliklerine daha hakim olabilmeniz için kayıt etmiş olduğumuz eğitim videolarımızdan 7/24 yararlanabilirsiniz. Bu videolarına hem Entegra üzerinden hem de Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Online Eğitimler ile Destek

Tüm E-ticaret operasyonlarınızı doğru yönetmek, kendinizi geliştirerek Entegra’yı daha verimli kullanmak ve sektörün önde gelen firmalarından bu bilgileri öğrenebilmek için TEKDEV (Teknoloji Dönüşüm Eğitim Vakfı) online eğitimlerine katılabilir, e-ticaretin doğrularını öğrenerek deneme yanılma yapmadan büyüyebilirsiniz.

Entegra Sistem Gereksinimleri

*İşlemci:İNTEL İ5 Minimum 6.Nesil İşlemci
*Harddisk:0-3000 bin Varyantsız Ürünü olan Firmalar SSD SATA HDD Alabilir
- 3000 Üstü Varyantlı/Varyantsız Ürünü Olan firmalar Alttaki HDD Uygundur
- WD BLUE 500 GB M.2 SATA SSD 560/530 3DNAND (WDS500G2B0B)
- (Masaüstü Bilgisayarsa M2 Soket Yoksa PCI Express M2 Dönüştürücü Kullanabilirler )
*Ram Bellek:Minimum 8GB Ram Bellek
*Ekran Kartı:Minimum 2GB Ekran Kartı
*Sistem:Windows 10 64BİT

NOT:Belirtilen Sistemin dışında Kullanılan Bilgisayarlarda Entegra Yavaşlığı Olabilir.